Pro ty, kteří si jdou za svým

Historie značky Pattex

Pattex

Pattex je spolehlivý partner, který umožňuje koncovým uživatelům růst na další úroveň dovedností díky silné podpoře s chytrým lepením a snadnému návodu.

Produkty Pattex jsou dostupné ve více než 50 zemích - pod četnými sesterskými značkami v závislosti na regionu, které se liší pouze názvem a designem, ale ne technologií nebo logem. Například v Mexiku se produkty nazývají 'Resistol' a v Kanadě je zase spotřebitel zná jako 'LePage'. V Německu se adhezivní síla Pattexu v posledních několika desetiletích zobecnila. Pokud někdo nebo něco "lepí jako lepidlo", Němci mají tendenci říkat, že "lepí jako Pattex".

PROFESIONÁLNÍ

Od roku 1956 je Pattex profesionální silnou lepící silou pro řemeslníky a stavební práce. Pattex poskytuje nejvýkonnější řadu pro všechny montážní, lepicí a opravárenské práce - vždy poskytuje správné řešení - zaručený profesionální výsledek.

SPOTŘEBITEL

Pattex patří do nejvýkonnější řady lepidel se snadnou a pohodlnou aplikací pro veškeré domácí lepení, montáže a opravy v nejvyšší kvalitě.

O SPOLEČNOSTI HENKEL
Závazky

Posílit a inspirovat kreativce & tvůrce komplexním způsobem k odhalení jejich plného potenciálu.

 

HODNOTY

Vynalézavost 
Podporujeme, inspirujeme a vedeme naše koncové uživatele díky hlubokému porozumění jejich potřeb. Vše, co by mohli na své cestě potřebovat, je snadno dostupné (intuitivní a plug+play rozhraní - žádné překážky v přístupu nebo času omezení) a "na dosah ruky" - bez ohledu na to, jakou úroveň dovedností mají nebo co potřebují. A pokud ještě nemáme řešení, tak ho najdeme.

Tvůrčí mentalita:
Jsme přesvědčení, že tvůrčí mentalita může uvolnit neočekávané síly a možnosti, a proto podporujeme a povzbuzujeme všechny tvůrce.

 

POSLÁNÍ

Dát našim uživatelům pocit důvěry ke svým schopnostem a dovednostem, a tak je připravit na dosažení další úrovně, nechat je se inspirovat a pustit se do nových ambiciózních projektů s lepšími výsledky tím nejefektivnějším způsobem.

 

SPOLEČNOST

Henkel působí globálně s vyváženým a diverzifikovaným portfoliem. Společnost zaujímá přední pozice se svými třemi obchodními jednotkami v průmyslových i spotřebitelských podnicích díky silným značkám, inovacím a technologiím.

Henkel Adhesive Technologies je globálním lídrem na trhu lepidel ve všech průmyslových segmentech na celém světě. Henkel Consumer Brands zastávají vedoucí postavení v kategorii vlasové kosmetiky a v kategorii pracích prostředků a péče o domácnost na mnoha trzích po celém světě.

Společnost Henkel byla založena v roce 1876 a ohlíží se za více než 140 lety úspěchu. V roce 2021 Henkel vykázal tržby ve výši více než 20 miliard eur. Společnost zaměstnává po celém světě asi 53 000 lidí tvořících zapálený a různorodý tým, který spojuje silná firemní kultura, společný cíl a sdílené hodnoty. Jako uznávaný lídr v oblasti udržitelnosti zaujímá Henkel přední místa v mnoha mezinárodních indexech a žebříčcích. Preferované akcie společnosti Henkel jsou uvedeny v německém akciovém indexu DAX.

Další informace o společnosti Henkel naleznete na www.henkel.cz.

Pro více informací o Adhesive Technologies navštivte: Adhesive Technologies (henkel.cz)

Mohlo by vás zajímat